لباس نوزادی آرین

لباس نوزادی آرین

لباس نوزاد

خریدی بسیار شیرین و زیبا  برای مادران و پدرانی که میوه ی زندگیشان در شرف متولد شدن و یا در حال بزرگ شدن است . چهره پدر مادر ها هنگامی که لباس های فرزندشان را در دست میگیرند و برای انتخاب مدل  طرح و رنگ با یکدیگیر گفتگو میکنند دیدنی است . مدل های متنوع لباس نوزادی و همچنین رنگ های آن همه را هنگام خرید به ذوق میاورد . رعایت نکاتی چند در مسیر خرید لباس نوزاد میتواند رضایت شما را در این خرید جذاب کامل نماید .

لباس نوزادی آرین

 


1)  از کجا لباس نوزاد بخریم ؟

فروشگاه هایی که برای خرید مراجعه میفرمایید میبایست فروشگاه های معتبر خوشنام باشد و سعی کنید از بورس نوزاد خرید کنید .

2)  خرید لباس نوزاد 100 % پنبه ای :

برای همه روشن است که پوست نوزاد بسیار لطیف و حساس است و نیاز به مراقب های ویژه دارد و لباس نوزاد باید از جنس 100% پنبه باشد .  نکته اساسی در این موضوع این است که متاسفانه عده ای از فروشندگان و تولیدکنند گان برای پایین نگه داشتن قیمت ها و ارزان فروختن لباس نوزادد ، از اعتماد مصرف کننده سو استفاده نموده و به نادرست واژه 100% پنبه ای را روی محصولاتشان میگذارند که متاسفانه اکثرا پلی استری یا اسپان است که این دو کاملا مواد میباشند و هرگز لباس نوزاد نخی نمیباشند.
مزیت های لباس های نوزادی تولیدی آرین :

لباس نوزادی آرین

 


محصولات آرین پارچه های تمام پنبه ای ( نخ 100% پنبه ) با سایز 1.5 که از مرغوبترین نخ های موجود در کشور میباشد که کاملا ارگانیک است  . بافت  پارچه ها و لباس نوزاد آرین توسط بزرگترین بافندگی کشور با بروزترین ماشین آلات انجام میشود .
علاوه بر این فرآیند رنگ رزی و تکمیل پارچه های لباس نوزاد تولیدی آرین توسط به روزترین ماشین آلات رنگ رزی و با آب زلال و تمیز با PH  ثابت انجام میشود . که این امر باعث تثبیت رنگ و عدم تغییر رنگ پس از شستشوی مکرر میشود .
مصولات لباس نوزاد آرین را باخیال بشورید . بهترین روش جهت شستشوی لباس نوزاد 100% پنبه تولیدی آرین ،عدم استفاده از مواد آنزیم دار ، عدم شستشوی لباس نوزاد با لباس های دیگر ، دمای استاندار 30 درجه بهترین روش شستشوی لباس نوزاد میباشد .
چاپ محصولات لباس نوزاد آرین توسط مواد ترکیه ای مباشد که ثبات چاپ پس از چندین بار شستشو از ویژگی های بارز این محصولات است . دوخت تمیز ، الگو و سایزبندی استاندارد ، تنوع محصولات  و مدل ها  و قیمت مناسب  نیز از مشخصه های لباس نوزاد آرین است .


امید است پاسخ اعتمادتان را با تولید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب بدهیم

تگ های مطلب:لباس نوزاد لباس نوزادی،

دسته:خبرها

To Top ↑