خرید لباس نوزاد

خرید لباس نوزاد

خرید لباس نوزاد و سیسمونی  

برای لباس نوزاد ، رنگ سفید بهترین انتخاب است و بعد از آن میتوان از رنگ های روشن نظیر سبز، لیمویی، زرد ، صروتی و آبی استفاده نمود. 
در هنگام خرید لباس نوزاد به دکمه ها توجه نمایید که به راحتی باز و بسته میشوند یا خیر ، همچنین هیچ گاه لباس های تنگ نخرید و باید دقت کنید که یا لباس از جنس کش دار باشد و یا از عرض آزاد باشد . از لحاظ جنس لباس بهتر است لباس از جنس پنبه خالص باشد و درصد خیلی کمی از الیاف مصنوعی در آن وجود داشته باشد . لباس نوزاد باید به اندازه كافی دكمه داشته باشد تا بتوانید آن را به راحتی به تن او بپوشانید یا درآورید.
داشتن دکمه در یقه بالای لباس از اهمیت زیادی برخوردار است در غیر اینصورت دقت کنید که یقه لباس تنگ نباشد . لباس های زیر بهتر است زیر دکمه دار باشد در غیر این صورت پهلو های نوزاد باز می مانند و این امر باعث سرماخوردگی کودک میشود .

خرید لباس نوزاد

این را باید در نظر بگیرید بیشتر حرارت بدن نوزاد ار سر از بین میرود به این دلیل استقاده از کلاه چه در تابستان چه در زمستان از اهمیت بالایی برخوردار است ، برای تابستان بهتر است از کلاه های نخی استفاده نمایید و برای زمستان از کلاه های زخیم تر .
طوری نوزاد را لباس بپوشانید که عرق نکند. از گرم نگه‌داشتن بیش از حد نوزادتان جلوگیری نموده و به دمای اتاق و دمای بدن نوزادتان توجه کنید . پزشكان می گویند لباس نوزاد باید فقط یك لایه از لباسی كه شما میپوشید بیشتر باشد .
در خرید سایز صفر زیاده روی نکنید چون رشد نوزادان سریع است و بعد از دو یا سه ماهگی دیگر استفاده ای ندارند .

تگ های مطلب:سیسمونی لباس نوزاد،

دسته:خبرها

To Top ↑