انتخاب سایز مناسب لباس نوزاد

انتخاب سایز مناسب لباس نوزاد

خریدن لباس نوزاد به خصوص برای مادر و پدر هایی که در انتظار اولین نوزاد خود هستند بسیار مهم است این‌که چه سایز لباس نوزاد و چه تعداد خریداری شود باعث می شود از هزینه های اضافی جلوگیری نمود .
باید این را در نظر بگیرید که رشد نوزادان زیاد است و از سایز های کوچک به تعداد زیاد خریداری نشود همینطور اینکه یک نوزاد در طول روز ممکن است چند دست لباس عوض کند . باید در لباس نوزاد سرهمی زیر دکمه دار ، کلاه نوزاد ، پیشبند ، جوراب نوزاد ، شلوار و پیرهن نوزاد موجود باشد . نکته دیگری که باید در نظر بگیرید فصلی است که نوزاد شما در آن به دنیا میاید ، که با توجه به آن جنس لباس های رویه نوزاد را انتخاب کنید .

بهتر است از پوشیدن لباس تنگ برای نوزاد خودداری کنید ، ترجیحا لباس هایی را خریداری کنید که دکمه های آن به راحتی باز و بسته میشود . جنس لباس نوزاد هم نباید از الیاف مصنوعی تشکیل شده باشد بهترین جنس لباس نوزاد ، لباس صد در صد پنبه ای است که در تولیدی آرین به راحتی میتوانید این نوع لباس را در سایز و طرح های مختلف خریداری نمایید .

انتخاب سایز مناسب لباس نوزاد

 


از خرید لباس های زیپ دار و یا لباس هایی که درز آن ها محکم نیست خودداری کنید .
. لباس‌های نوزادی ۰-۳ ماه برای نوزادان سه تا ۵٫۵ کیلوگرمی مناسب است .
به طور تقریبی سايز صفر براي كودكي با شرايط رشد معمول تا سن 3 تا 4 ماهگي ، سايز يك از حدود 3 تا 7-6 ماهگي و سايز دو براي 6-7 تا 13 ماهگي و سايز سه براي 12 تا 18 ماهگي مناسب مي باشد البته تمامی این سایز ها به طور تقریبی میباشد و در كودكان مختلف با مقياس يك تا سه ماه متفاوت خوهد بود
طراح لباس براي سايزها ميانگيني از طول رشد كودك در يك بازه زماني مشخص مي باشد مثل براي سايز كودك 6-3 ماه دوخت براي شرايط ميانگين انجام مي شود براي انكه رشد كودك بسيار سريع رخ مي دهد و براي استفاده بيشتر از زمان قواره البسه براساس ميانگين سن درج شده بر روي لباس دوخته مي شود.

تگ های مطلب:لباس نوزاد،

دسته:خبرها

To Top ↑